Nyhet
Emibig Bordslampa Lighting MUSH LN2 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
MUSH bordslampa är en stilren belysningsdetalj inspirerad av formen av en svamp, som kombinerar modern design med minimalistisk estetik. Dess rundade form och mattsvarta finish tillför elegans och en mysig atmosfär till varje interiör. Det är en idealisk subtil ljuskälla för sovrummet, vardagsrummet eller kontoret.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1451/LN2 |
| EAN | 5907106011853 |
| Mått | 18B x 24H x 18L cm |
| Höjd | 24 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0,15 kg |