Nyhet
Emibig Bordslampa Lighting OZZY LN1 BL GRÃ…
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upplev en ny nivå av stämningsbelysning med denna unika bordslampa. Dess vackert balanserade, skulpturala design har en lysande vit glob placerad i en graciöst böjd skål, vilket skapar ett mjukt, diffust sken. Denna eleganta armatur är ett perfekt tillskott till ett sängbord, en konsol i din entré eller en mysig läshörna.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1518/LN1 |
| EAN | 5907106013338 |
| Färg | Grå |
| Mått | 20B x 13H x 20L cm |
| Höjd | 13 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,11 kg |