Nyhet
Hübsch Pipe Vägglampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägglampa är tillverkad av mässing, glas och metall, och är ett tidlöst och elegant val. Den tillför en touch av elegans till varje rum den placeras i.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990915 |
| EAN | 5712772071205 |
| Mått | 20B x 40H x 55L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 55 cm |
| Vikt | 1.344 kg |