Nyhet
Hübsch Studio Vägglampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägglampa är tillverkad av svart metall och kan matchas med olika inredningsstilar. Lampans minimalistiska form skapar en tidlös look, samtidigt som den anpassar sig till trenderna. Placera lampan i vilket rum som helst i ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991207 |
| EAN | 5712772102282 |
| Färg | Svart |
| Mått | 43B x 56H x 23L cm |
| Höjd | 56 cm |
| Bredd | 43 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 1.896 kg |