Nyhet
Hübsch Pyke Vägglampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägglampa är tillverkad av mässing och levereras med en LED-lampa inkluderad. Lampan är justerbar från sida till sida. Du kan placera lampan som en läslampa vid soffan eller vid din favoritfåtölj.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890501 |
| EAN | 5712772061893 |
| Mått | 5B x 24H x 41L cm |
| Höjd | 24 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 41 cm |
| Vikt | 0.528 kg |