Nyhet
Hübsch Utility Skrivbord Natur
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Möt din nya kreativa följeslagare: Utility Desk. Ett perfekt skrivbord för kreativa personer, denna möbel har en charmig naturlig finish som passar i alla rum. Tillverkad av FSC-certifierat trä, den har integrerade hyllor och en smart förvaringslösning under bordsskivan. Dessutom, med hjul för mobilitet, kan du enkelt flytta detta skrivbord dit inspirationen slår till. Utility Desk är verkligen ett skrivbord för alla behov, som sömlöst blandar funktion och stil i dina kreativa strävanden.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 882026 |
| EAN | 5712772139349 |
| Färg | Natur |
| Mått | 80B x 80H x 140L cm |
| Höjd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 140 cm |
| Vikt | 15 kg |