Nyhet
Hübsch Ardent Vägglampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Här är en utmärkt modern vägglampa för nästan varje vägg i ditt hem. Denna svarta vägglampa i metall har en så förlåtande look att den kommer att se fantastisk ut i vilken inredning som helst. Enkel men djärv, elegant men modern, du har en vinnande vägglampa i köket, sovrummet eller barnrummen. Strömbrytaren på sladden gör denna lampa enkel att använda.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961604 |
| EAN | 5712772126172 |
| Färg | Svart |
| Mått | 12B x 17H x 22L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 22 cm |
| Vikt | 0.24 kg |