Nyhet
Hübsch Arte Vägglampa Blå/Sand
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ett sken som talar i färg. Arte vägglampa kombinerar mjuka blå och sandtoner i en retroinspirerad palett som ger lugn energi till ditt utrymme. Dess subtila färgblockering ger precis rätt dos av personlighet – iögonfallande, men aldrig högljudd. Oavsett om den lyser upp dina läsningar vid sängen eller kastar ett mjukt sken i ett lugnt hörn, skapar den en stämning som känns både mysig och uttrycksfull. En liten vägglampa med en stor känsla av atmosfär.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962116 |
| EAN | 5712772149423 |
| Färg | Beige |
| Mått | 12B x 17H x 22L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 22 cm |
| Vikt | 0.288 kg |