Nyhet
Hübsch Taten Bärbar Lampa Sand
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Låt Taten Portable Lamp i lugnande sand lysa upp dina långa sommarnätter med en touch av magi. Dess höga, smala silhuett passar vackert på alla bord och lyser mjukt utan att ta för mycket plats. Oavsett om det är en lugn middag på balkongen eller en ensam solnedgång, ger denna trådlösa lampa mjuk elegans vart den än behövs. Finns i tre vackra varianter – redo att följa stämningen, från dag till skymning och tillbaka igen.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962124 |
| EAN | 5712772149669 |
| Färg | Beige |
| Mått | 10B x 30H x 10L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 10 cm |
| Vikt | 0.216 kg |