Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Nickel
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Här är en av våra bordslampa-klassiker. Formen på denna underbara lampa har ett tidlöst uttryck och är här för att älskas i många år framöver. Använd den här, där och överallt: Lampan är vacker på ett sidobord, underbar som skrivbordslampa, eller briljant som sängbordslampa.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991109 |
| EAN | 5712772072578 |
| Mått | 25B x 33H x 25L cm |
| Höjd | 33 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 1.992 kg |