Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Mini Röd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Tja, än en gång är vi förälskade. Vår populära Mush bordslampa Mini i en helt ny spännande färgkombination gör det så bra att den nästan har oss under en förtrollning. Den rika, glansiga röda färgen, formen och den sandfärgade tygsladden gör det övertydligt att Mush bordslampa är här för att stanna.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991681 |
| EAN | 5712772128572 |
| Färg | Röd |
| Mått | 25B x 33H x 25L cm |
| Höjd | 33 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.84 kg |