Nyhet
Hübsch Podium Bordslampa Amber
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Så nyckfull, varm och underbar på samma gång. Den bärnstensfärgade basen och den texturerade gula glasskärmen ger så mycket mysighet till rummet och lyser upp varje tråkig vrå eller enkel bordsskiva. Med sin livfulla färg kommer Podium att sticka ut som en solnedgång och bidra till timmar av trevligt prat eller avkoppling. Dess glada atmosfär har helt enkelt den effekten på omgivningen.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991412 |
| EAN | 5712772117972 |
| Mått | 25B x 36H x 25L cm |
| Höjd | 36 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 1.152 kg |