Nyhet
Hübsch Taten Bärbar Lampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Låt sommarkvällarna dröja sig kvar lite längre. Taten Portable Lamp i tidlöst svart sprider ett varmt, gyllene sken – precis tillräckligt för att skapa stämning utan att stjäla rampljuset. Med sin smala silhuett och minimala fotavtryck passar den perfekt på ditt bord och lämnar plats för samtal och lugn. Oavsett om det är inomhus eller utomhus, ger denna trådlösa underverk mjuk elegans till varje miljö. För varje vackert ögonblick förtjänar precis rätt ljus.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962125 |
| EAN | 5712772149690 |
| Färg | Svart |
| Mått | 10B x 30H x 10L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 10 cm |
| Vikt | 0.216 kg |