Nyhet
Hübsch Current Vägglampa Röd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Grafisk, udda och helt enkelt fantastisk! Vägglampan Current är en verklig piéce de resistance som ser fascinerande bra ut! Vi kanske verkar överdrivet entusiastiska över denna vägglampa, men poängen kvarstår. Vägglampan Current är spännande på flera sätt: Den är inte bara ganska stor, utan det djärva designspråket och färgkombinationen fungerar så bra med den opala rundade glasskärmen som balanserar det övergripande uttrycket. Den röda tygsladden manifesterar vägglampan Currents närvaro i vilket rum som helst. Bara wow!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961617 |
| EAN | 5712772126622 |
| Färg | Röd |
| Mått | 30B x 111H x 71L cm |
| Höjd | 111 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 71 cm |
| Vikt | 1.704 kg |