Nyhet
Hübsch Edge Vägglampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna unika vägglampa är tillverkad av mässing. Du kan placera lampan vid din soffa eller fåtölj, eller använda den som nattlampa i sovrummet. Den gyllene färgen ger en touch av elegans till alla rum i ditt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990708 |
| EAN | 5712772067208 |
| Mått | 18B x 27H x 18L cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.264 kg |