Nyhet
Hübsch Edge Vägglampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägglampa är tillverkad av svart metall. Dess unika design och mattsvarta färg ger lampan ett modernt utseende. Du kan placera lampan i vardagsrummet, sovrummet eller hallen.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990709 |
| EAN | 5712772067215 |
| Färg | Svart |
| Mått | 18B x 27H x 18L cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 18 cm |
| Vikt | 0.264 kg |