Nyhet
Hübsch Fuse Vägglampa Nickel
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vägglampan Fuse Nickel är det perfekta sättet att lysa upp ditt vardagsrum. Denna stilrena vägglampa är tillverkad av metall och har en elegant nickelfinish, perfekt för att ge en modern touch till vilket rum som helst. Med sin justerbara design kan denna lampa riktas för att passa dina behov. Lys upp ditt vardagsrum med vägglampan Fuse Nickel.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991323 |
| EAN | 5712772113202 |
| Mått | 12B x 17H x 29L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 29 cm |
| Vikt | 0.168 kg |