Nyhet
Hübsch Fuse Vägglampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna vägglampa är tillverkad av svartfärgad metall. Lampskärmens riktning kan justeras för att passa din nuvarande position. Du kan hänga lampan vid din soffa, skrivbord eller som en sänglampa i sovrummet. Lampan har en modern industriell look.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890305 |
| EAN | 5712772056165 |
| Färg | Svart |
| Mått | 12B x 17H x 29L cm |
| Höjd | 17 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 29 cm |
| Vikt | 0.168 kg |