Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Hög Isblå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
I dammigt isblått med en elegant högblank finish, ger Mush bordslampa både färg och elegans till ditt hem. Dess mjuka sken är perfekt för läsning vid sängen, en mysig vrå eller för att lägga till en raffinerad touch till din arbetsplats. Tillverkad av slitstark metall, kombinerar denna tidlösa design stil och funktionalitet, vilket gör den till en inbjudande accent för alla rum i din inredning.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 962067 |
| EAN | 5712772146668 |
| Färg | Blå |
| Mått | 30B x 50H x 30L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.824 kg |