Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Hög Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av metall och mässing, vilket ger lampan dess gyllene färg. Den halvkupolformade lampskärmen och den konformade foten skapar en form som liknar en svamp. Placera lampan på skrivbordet, i fönstret eller på soffbordet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990714 |
| EAN | 5712772067260 |
| Mått | 30B x 50H x 30L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.656 kg |