Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Hög Nickel
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa i nickel är en tidlös klassiker. Lampan passar till nästan alla inredningsstilar och kan placeras i vilket rum som helst i huset.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991108 |
| EAN | 5712772072561 |
| Mått | 30B x 50H x 30L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.824 kg |