Nyhet
Hübsch Mush Bordslampa Hög Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av svart metall. Lampskärmens form och den konformade basen skapar en svampliknande form, som framhäver lampans vackra design. Du kan placera lampan på ditt skrivbord, i fönstret eller på soffbordet.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990715 |
| EAN | 5712772067277 |
| Färg | Svart |
| Mått | 30B x 50H x 30L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.656 kg |