Nyhet
Hübsch Skulptur Bordslampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Bordslampan är tillverkad av mässingsfärgad metall och vitt frostat glas. Du kan placera lampan i fönstret, på en hylla eller bredvid din säng på ett nattduksbord. Mässingscylindern ger lampan en unik design som passar bra in i ett modernt hem. (du kan placera...en unik design... som passar bra in i ett modernt hem.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890510 |
| EAN | 5712772061985 |
| Mått | 12B x 19H x 12L cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 1.008 kg |