Nyhet
Hübsch Pirum Bordslampa Brun
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Bordslampan är tillverkad av rökfärgat glas och har ett elegant utseende. Glasets form skapar en chic design. Placera lampan i vilket rum som helst för en elegant och stilfull touch.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991206 |
| EAN | 5712772102251 |
| Färg | Brun |
| Mått | 27B x 42H x 27L cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 27 cm |
| Djup | 27 cm |
| Vikt | 1.44 kg |