Nyhet
Hübsch Poise Bordslampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av svart marmor och svartmålad metall. Den industriella metallen och marmorn tillsammans ger lampan ett klassiskt utseende. Du kan placera lampan i ett fönster eller på ett bord.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990718 |
| EAN | 5712772067307 |
| Färg | Svart |
| Mått | 30B x 48H x 30L cm |
| Höjd | 48 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.296 kg |