Nyhet
Hübsch Sen Bordslampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna bordslampa är tillverkad av svart metall och är en tidlös designpjäs med sin enkla elegans. Lampan matchar nästan alla inredningsstilar och smaker. Placera i vilket rum som helst.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991204 |
| EAN | 5712772102169 |
| Färg | Svart |
| Mått | 24B x 32H x 24L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Djup | 24 cm |
| Vikt | 0.6 kg |