Nyhet
Hübsch Shape Bordslampa Grön
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Bordslampan är tillverkad av grön metall och är en tidlös inredningsdetalj. Den mörkgröna färgen är en klassiker, liksom formen. Lampan matchar nästan alla smaker, såväl som inredningsstilar och kan placeras i vilket rum som helst.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991205 |
| EAN | 5712772102220 |
| Färg | Grön |
| Mått | 30B x 38H x 30L cm |
| Höjd | 38 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.296 kg |