Nyhet
Denna bordslampa är tillverkad av vitmålad metall. Lampan har en modern industriell look och kan placeras på ett skrivbord, sidobord eller i fönstret. Den vita färgen tillsammans med lampans ljus skapar fina reflektioner.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 890552 |
| EAN | 5712772062814 |
| Färg | Vit |
| Mått | 12B x 50H x 12L cm |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.312 kg |