Nyhet
Hübsch Sleek Bordslampa Brun/Ljusgrå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Sleek bordslampa är det perfekta tillskottet till varje modernt hem. Denna modell finns i två fantastiska varianter och är designad i en blandning av varmt, inbjudande brunt och sofistikerat ljusgrått. Tillverkad av högkvalitativ akryl och metall, utstrålar denna lampa elegans och hållbarhet. Med sin eleganta design är den perfekt för smala utrymmen som en fönsterbräda eller en smal hylla. Och med sin dimbara funktion kan du skapa den perfekta atmosfären för varje ögonblick.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961902 |
| EAN | 5712772134184 |
| Färg | Grå |
| Material | Ek |
| Mått | 8B x 25H x 25L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.312 kg |