Nyhet
Denna nyckfulla men klassiska bordslampa förkroppsligar essensen av en vardaglig twist. Med sin vita glasskärm, den spännande färgkombinationen av blått och petroleum, kommer denna bordslampa att lysa upp vilket skrivbord, konsolbord eller hylla som helst. Som en bonus har vi till och med lagt en twist på sladden, som är en knallröd bomullsklädd sladd. Vi älskar den! Gör inte du?
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961508 |
| EAN | 5712772120071 |
| Färg | Blå |
| Mått | 22B x 45H x 37L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 22 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 1.176 kg |