Nyhet
Hübsch Spot Bordslampa Khaki
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
När vi säger att vi strävar efter att ge vardagsföremål en ny twist – då menar vi det. Denna nyckfulla men klassiska bordslampa förkroppsligar essensen av en vardaglig twist. Med sin vita glasskärm, den spännande färgkombinationen av sand och khaki, kommer denna bordslampa att lysa upp vilket skrivbord, konsolbord eller hylla som helst. Som en bonus har vi till och med lagt en twist på sladden, som är en grå bomullsklädd sladd. Vi älskar den! Gör inte du?
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961507 |
| EAN | 5712772120040 |
| Mått | 22B x 45H x 37L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 22 cm |
| Djup | 37 cm |
| Vikt | 1.176 kg |