Nyhet
Hübsch Velo bordslampa sand
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vi presenterar Velo bordslampa, ett klassiskt tillskott till alla rum i ditt hem. Denna sandfärgade lampa finns i två eleganta varianter och har en mångsidig design som kompletterar alla inredningsstilar. Tillverkad med en kombination av akryl och metall, sprider denna höga lampa ut ljuset för att uppnå optimal belysning för läsning, arbete eller för att skapa en mysig atmosfär med sin dimbara funktion. Velo bordslampa är perfekt för att skapa stämningsfullt ljus och är ett måste för alla snygga och funktionella utrymmen.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961913 |
| EAN | 5712772134542 |
| Färg | Beige |
| Mått | 20B x 37H x 20L cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.696 kg |