Nyhet
Hübsch Velo Bordslampa Svart
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Velo bordslampa är ett klassiskt tillskott till alla rum i ditt hem. Tillgänglig i två fantastiska varianter, denna i elegant svart, ger Velo en touch av elegans till ditt utrymme. Tillverkad med en kombination av högkvalitativ akryl och metall, sprider denna höga lampa ut ljuset för att uppnå optimal belysning för din läshörna eller nattduksbord. Med sin mångsidiga design och dimbara funktion kan Velo också användas för att skapa ett lugnande omgivande ljus för en mysig kväll hemma.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961914 |
| EAN | 5712772134573 |
| Färg | Svart |
| Mått | 20B x 37H x 20L cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.696 kg |