Nyhet
Hübsch Zenith Vägglampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Perfekt för skrivbordsarbete eller läsning, den avskalade Zenith Vägglampa är modern och cool. Mässingsfärgen är så elegant och uppfriskande. Fäst den bredvid soffan, på väggen ovanför sänggaveln, eller som en chic skrivbordslampa, och du är redo: Oavsett om det är för arbete, läsning vid sänggåendet eller stämningsbelysning, har Zenith Vägglampa allt!
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990911 |
| EAN | 5712772071168 |
| Mått | 7B x 29H x 19L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Djup | 19 cm |
| Vikt | 0.192 kg |