Nyhet
Hübsch Aki Bordslampa Khaki
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den sammetslena looken och känslan hos Aki bordslampa är underbar. Djupet i khakifärgen är utöver det vanliga, vilket ger en känsla av vardagslyx. Enkel men elegant, denna bordslampa kommer att lysa upp var du än placerar den. Oavsett om det är framför huset för omedelbar effekt eller i ditt vardagsrum för en avslappnad atmosfär, kommer denna bordslampa att väcka mycket glädje. Och ljus.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991508 |
| EAN | 5712772121009 |
| Mått | 30B x 37H x 30L cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 1.296 kg |