Nyhet
Hübsch Ardent Bordslampa Ljusgrå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Här är en utmärkt modern skrivbordslampa. Denna ljusgrå skrivbordslampa har ett så förlåtande utseende att den kommer att se fantastisk ut i vilken inredning som helst. Enkel men djärv, elegant men modern, du har en vinnande bordslampa för vardagsrummet, kontoret eller barnrummen. Vridomkopplaren gör inte bara denna lampa enkel att använda, utan den har också ett mycket coolt klickljud som gör det svårt att motstå att tända och släcka lampan: hela tiden.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 961607 |
| EAN | 5712772126264 |
| Färg | Grå |
| Mått | 20B x 54H x 35L cm |
| Höjd | 54 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 35 cm |
| Vikt | 1.464 kg |