Nyhet
En lampa förklädd till en designdetalj. Bordslampan Book i rik petrol ger smart charm till dina hyllor, smälter in bland dina böcker eller sticker ut som en skulptural accent. Med sitt dimbara sken och förmåga att stå antingen upprätt eller platt, anpassar den sig till ditt utrymme – och ditt humör – med lätthet. Ett varmt ljus för att varva ner eller en stark stråle för fokuserade stunder, den är lika flexibel som den är vacker. En tyst lysande pjäs som ger ljus precis där (och hur) du vill ha det.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962103 |
| EAN | 5712772149034 |
| Mått | 11B x 20H x 11L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Djup | 11 cm |
| Vikt | 0.264 kg |