Nyhet
Hübsch Crayon Ljusstakar Flerfärgad (set om 4)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Fyra vackra ljusstakar i ekträ i en perfekt färgpalett. Det är vad du får med dessa FSC®-certifierade ljusstakar i trä. Vi älskar att blanda och matcha färger och material eftersom det är så man skapar en unik och personlig stil. Använd tillsammans som en del av ett stilleben eller separat. Och kom ihåg att tända ljus alltid är en bra sak.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 021415 |
| EAN | 5712772117224 |
| Mått | 6B x 71015H x 6L cm |
| Höjd | 71015 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0.4 kg |