Nyhet
Hübsch Cut Ljusstakar Lila (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av lyx i ditt hem med Cut Ljusstake i lila kristall. Dess finfasetterade design fångar och reflekterar lågan, vilket skapar ett fängslande ljusspel. Finns i två storlekar, den fungerar vackert som en mittpunkt för intima middagar eller som en dekorativ accent i ditt vardagsrum. Elegant och förtrollande, denna ljusstake förvandlar varje rum till en fridfull tillflyktsort.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 382003 |
| EAN | 5712772144534 |
| Mått | 77B x 1618H x 77L cm |
| Höjd | 1618 cm |
| Bredd | 77 cm |
| Djup | 77 cm |
| Vikt | 0.158 kg |