Nyhet
Hübsch Comet Ljusstakar Blå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Välkommen Comet: Eleganta ljusstakar i glas och kristall i underbara färger. Vintage är överallt. Och det finns ingen bostad idag som inte har en femtiotals vintage-design. Comet ljusstakar i blått passar så bra med vilken vintage eller modern inredning som helst. De är helt enkelt fantastiska! Varsågod.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991517 |
| EAN | 5712772121306 |
| Färg | Blå |
| Mått | 77B x 1317H x 77L cm |
| Höjd | 1317 cm |
| Bredd | 77 cm |
| Djup | 77 cm |
| Vikt | 0.075 kg |