Nyhet
En ljusstake med en geometrisk men ändå enkel form är alltid iögonfallande. Lägg till en djärv färgkombination i mjukt rosa, blått och brunt, så har du denna underbara ljusstake i kristallglas. Att tända ljus skapar alltid en mysig och mjuk känsla. Denna ljusstake kommer att lysa upp och förgylla samtalet som en del av din bordsdukning eller som en prydnad på din spiselkrans – ett samtal som uppenbarligen handlar om denna ljusstake.
| Märke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991418 |
| EAN | 5712772118511 |
| Färg | Grön |
| Mått | 10B x 14H x 10L cm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 10 cm |
| Vikt | 1.224 kg |