Nyhet
En ljusstake med en geometrisk men ändå enkel form är alltid iögonfallande. Lägg till en djärv färgkombination i mjukt rosa, blått och brunt, så får du denna underbara ljusstake i kristallglas. Att tända ljus skapar alltid en mysig och mjuk stämning. Denna ljusstake kommer att lysa upp och förgylla konversationen som en del av din bordsdukning eller som en prydnad på din spiselkrans – en konversation som uppenbarligen handlar om denna ljusstake.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991419 |
| EAN | 5712772118542 |
| Färg | Rosa |
| Mått | 10B x 14H x 10L cm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 10 cm |
| Vikt | 0.576 kg |