Nyhet
Hübsch Gem Ljusstakar Rosa/Grå (set om 2)
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Är du en bling-bling-person då är dessa ljusstakar helt rätt för dig. Det rökfärgade och rosa fasettslipade kristallglaset reflekterar ljuset vackert. Skäm bort dig själv eller gläd någon du uppskattar.
Dessa produkter är handgjorda och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 340704 |
| EAN | 5712772066034 |
| Färg | Grå |
| Mått | 6B x 4H x 6L cm |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0.061 kg |