Nyhet
Hübsch Låg Bärbar Lampa Brun
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck charmen med den låga portabla lampan, din nya följeslagare för att skapa en varm, inbjudande atmosfär var som helst i ditt hem. Klädd i en brun glänsande yta och toppad med en opalglasskärm, utstrålar den en lekfull men elegant design. Denna lilla portabla lampa är redo att följa med dig överallt, vilket gör den till den perfekta eleganta sänglampan. Njut av friheten att lysa upp vilket utrymme som helst med en touch av sofistikering.
För denna lampa, se till att använda en LED-lampa med dimbar funktion
| Märke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962131 |
| EAN | 5712772151082 |
| Färg | Brun |
| Mått | 12B x 20H x 12L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.216 kg |