Nyhet
Hübsch Låg Bärbar Lampa Mässing
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck charmen med den låga bärbara lampan, utsökt tillverkad med en borstad mässingsyta och en opalglasskärm. Denna lilla bärbara lampa är redo att följa med dig överallt, lysa upp intima hörn eller fungera som en elegant sänglampa. Dess lekfulla men eleganta design tillför en touch av sofistikering till alla inomhusmiljöer, vilket gör den till den perfekta följeslagaren för dina mysiga kvällar. Var du än behöver ett sken, bara ta den och gå – den är designad för att smidigt följa med i ditt liv.
För denna lampa, se till att använda en LED-lampa med dimbar funktion
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962132 |
| EAN | 5712772151112 |
| Mått | 12B x 20H x 12L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 12 cm |
| Vikt | 0.216 kg |