Nyhet
Hübsch Pilule Pendel Nedåt Blank Vit
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En nostalgisk silhuett med ett modernt sken. Pilule Pendant i glänsande vit opalglas för in 80-talsinspirerad charm i dagens interiörer med sin rundade form, eleganta mässingsdetaljer och kontrasterande svarta tygsladd. Sofistikerad men ändå lekfull, den fungerar vackert på egen hand eller grupperad med andra varianter för att skapa ett lager av belysning. En lysande touch av retromodern förfining – designad för att sticka ut, eller smälta in, precis som du vill.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 962112 |
| EAN | 5712772149300 |
| Färg | Vit |
| Mått | 15B x 25H x 15L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0.408 kg |