Nyhet
Hübsch Ripple Hänglampa Amber
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Ripple Lamp Amber är en vacker glaslampa. Dess tidlösa, minimalistiska design är perfekt för alla rum. Den bärnstensfärgade glasskärmen ger den ett unikt och fängslande utseende. Lampan är också dimbar, vilket ger dig kontroll över hur mycket ljus du vill ha i ditt utrymme. Ripple Lamp Amber är ett utmärkt tillskott till alla vardagsrum och ger en touch av lyx och sofistikering.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 991303 |
| EAN | 5712772111437 |
| Mått | 20B x 27H x 20L cm |
| Höjd | 27 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0.624 kg |