Nyhet
Hübsch Remi Pendel Blå/Beige
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En glansig blinkning till färgens guldålder. Remi Pendel i blått och beige kanaliserar den lekfulla charmen från det sena 60-talet med sin djärva palett och kurviga silhuett. Dess glänsande yta väcker tonerna till liv och kastar ett varmt, inbjudande sken som skapar den perfekta stämningen ovanifrån. Tillgänglig i två härliga varianter, Remi är lite retro, lite modern – och alltid redo att väcka ett leende.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 992103 |
| EAN | 5712772147177 |
| Färg | Beige |
| Mått | 25B x 15H x 25L cm |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.384 kg |