Nyhet
Hübsch Reflect Pendel Ø25 Grå
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Denna lampa är tillverkad av mässing och reflekterande glas. Det reflekterande glaset ger lampan ett unikt sätt att smälta in i omgivningen, vilket får varje rum att se något rymligare ut. Lampan kan hänga i hallen eller över matbordet. Denna produkt är handgjord och kan därför variera.
| Varumärke | Hübsch |
| Artikelnummer | 990722 |
| EAN | 5712772067451 |
| Färg | Grå |
| Mått | 30B x 36H x 30L cm |
| Höjd | 36 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0.816 kg |