Nyhet
Hübsch Remi Pendel Grön/Röd
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Djärv, glansig och lite oväntad. Remi-pendeln i livfullt grönt och fylligt rött fångar andan från det sena 60-talet med en lekfull färgkombination som är omöjlig att ignorera. Dess högblanka yta väcker den retro paletten till liv och sprider ett varmt sken och en explosion av personlighet över varje hörn. Remi finns i två slående stilar och gör ett strålande intryck – oavsett om den hänger över bordet eller lyser upp din favorithörna.
| Varumärke | Hübsch A/S |
| Artikelnummer | 992104 |
| EAN | 5712772147207 |
| Färg | Grön |
| Mått | 25B x 15H x 25L cm |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Djup | 25 cm |
| Vikt | 0.384 kg |